top of page
Ağaçlarda Güneş Panelleri
Canadian_Solar_logo.svg.png
1.png

Canadian Solar'ın şebekeye bağlı, trafosuz dizi invertörleri, ticari çatı ve küçük zemin montaj uygulamaları için üç fazlı dizi mimarisinin kullanımını hızlandırmaya yardımcı olur.
NRTL onaylı, merkezi invertörlere uygun maliyetli bir alternatif olan bu invertörler, yüksek verim sağlayan ve önemli BoS maliyet tasarrufları sağlayan modüler tasarımlı yapı taşlarıdır. Maksimum enerji hasadı için %98,5'ye varan dönüştürme verimliliği, 200-1000 V DC geniş çalışma aralığı ve 9 MPPT sağlarlar. Ürünümüzün ayrıntılı özelliklerine ulaşmak için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Canadian Solar Veri Kayıt Kutusu, invertör verilerini CSI (Cloud ve CSI Cloud Pro) Platformlarına aktararak güneş santrali performansının ve servis ihtiyaçlarının uzaktan görülebilmesini sağlar. Bu ünite RS485 aracılığıyla Canadian Solar invertör verilerini toplar ve WIFI aracılığıyla buluta aktarır. Kutu başına 10 adede kadar invertör izlenebilir. Geniş bir sıcaklık aralığı ve katı hal elektroniği ile bu ünite, dış mekan güneş enerjisi santrali koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Ürünümüzün ayrıntılı özelliklerine ulaşmak için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

9.png
10.png

Canadian Solar WIFI bağlantı noktası, invertör verilerini CSI Cloud ve CSI Cloud Pro Platformlarına aktararak, güneş santrali performansının ve servis ihtiyaçlarının uzaktan görülebilmesini sağlar.Bu ünite RS485 aracılığıyla Kanada Solar invertör verilerini toplar ve WIFI aracılığıyla buluta aktarır. IP65 derecesi, geniş sıcaklık aralığı ve katı hal elektroniği ile,bu ünite, dış mekan güneş enerjisi santrali koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Ürünümüzün ayrıntılı özelliklerine ulaşmak için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli İnvertörlerimiz Satışta

Yüksek Kaliteli İnvertörlerimiz Satışta

Videoyu Oynat
bottom of page